Firma Just Szwajcaria

Marka JUST

JUST jest szwajcarską firmą rodzinną, założoną w 1930 roku w Szwajcarii przez Ulrich’a Jüstrich. Dziś firma JUST już od trzech pokoleń buduje zaufanie Klientów. Aktualnie jest obecna w ponad 30 krajach, jako synonim sukcesu i, przede wszystkim, jakości.

Filozofia JUST

Bogactwo substancji roślinnych obecnych w przyrodzie pozwala na wytwarzanie naturalnych eliksirów dla ciała i duszy. Wykorzystując moc ziół tworzymy produkty poprawiające samopoczucie i jakość życia.

Istotnym elementem filozofii JUST jest ciągłe poszukiwanie innowacji. W naszych nowoczesnych laboratoriach każdego dnia eksperci JUST opracowują i testują nowe składniki i produkty z myślą o wymagających Klientach.

Jakość JUST

Dobre samopoczucie naszych Klientów leży nam na sercu. W związku z tym stosujemy wyłącznie surowce najwyższej jakości pochodzące z wyselekcjonowanych upraw oraz współpracujemy z niezawodnymi dostawcami, dzięki czemu niezmiennie możemy zagwarantować najwyższą jakość.

Produkty JUST

W naszej ofercie znajdują się skuteczne produkty do pielęgnacji ciała, kosmetyki i środki czystości na bazie ekstraktów roślinnych i składników naturalnych najwyższej jakości.

Wszystkie artykuły marki JUST dostępne w Polsce są produkowane i kontrolowane wyłącznie w Szwajcarii. Każdy produkt ma określone działanie i może być stosowany w zależności od indywidualnych potrzeb.

Zasady JUST

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy na jakość i innowacje. Nowe połączenia składników aktywnych i formuły są opracowywane, testowane i produkowane wyłącznie w naszych własnych laboratoriach. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować wysoką jakość oferowanych produktów.

Produkty JUST mają za zadanie poprawę samopoczucia i podniesienia jakości życia Klientów. Aby to osiągnąć, sformułowaliśmy następujące zasady, którymi się kierujemy:

  • W centrum naszego zainteresowania stoi zawsze człowiek
  • Stosujemy wyłącznie surowce wysokiej jakości
  • Nasze produkty nie są testowane na zwierzętach